بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه

بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه در سال 2022 با مجوز لازم

Rate this post

از میان موسسات معتبر مهاجرتی نمی توان یک کدام را به عنوان بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه در سال 2022 با مجوز لازم دانست زیرا چندین موسسه معتبر در ایران دارای عملکرد عالی برای اعزام مهاجران بوده اند. موسسات ملک پور، موسسه اصطهباناتی و… از جمله موسسات معتبر در این زمینه هستند.

مشاوران برگزیده سعادت و مهر (اصطهباناتی) با چندین سال سابقه موفق در زمینه مهاجرت دانشجویان به روسیه توانسته اند کمک شایانی به متقاضیان در این زمینه بنمایند.

روسیه کشوری پهناور و اروپایی است. که هر ساله دانشجویان مهاجر زیادی را به خود جذب می کند. روسیه هزینه های زندگی مقرون به صرفه تری نسبت به سایر کشور های پیشرفته اروپایی دارد. برای آشنایی با هزینه های زندگی در روسیه اینجا را کلیک کنید.

مهاجرت برای تحصیل در این کشور شرایط خاص خود را می طلبد. که موسسه ما در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

تمامی دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت در ایران نیستند. برای آشنایی با دانشگاه های مورد تایید ایران در روسیه اینجا را کلیک کنید.

بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه
بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه

خدمات موسسه ما

ارزیابی اولیه صلاحیت ها برای دریافت ویزا:

در این مرحله موسسه مشاوره کامل در زمینه صلاحیت ها و مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی در روسیه را به متقاضیان ارائه می دهد. همچنین تمامی گزینه های ویزا مورد ارزیابی اولیه قرار خواهند گرفت. هر فرد درخواست دهنده برای مهاجرت در این مرحله با روندها و مراحل دریافت ویزا و شرایط آن آشنا می شود. پس از کسب اطلاعات کافی تصمیم گیری ها در مراحل مختلف برای وی ساده تر خواهد بود.

پشتیبانی در مدت فرآیند:

در طول فرآیند درخواست، مشاوره های تخصصی و مستمر ارائه خواهد شد. تا دانشجویان با خیالی آسوده تر بتوانند برای دانشگاه های کشور روسیه درخواست دهند.

تهیه مدارک:

موسسه مدارک پشتیبانی مربوطه را تنظیم و کلیه فرم های درخواست را بررسی و ارائه خواهد کرد. در صورت لزوم مشاوران مسئولیت ترجمه و قانونی سازی مدارک شما را برای تایید سریعتر بر عهده خواهند گرفت.

بررسی روند های اپلای در دانشگاه های روسیه:

انجام تحقیقات دقیق در مورد قوانین دریافت ویزای تحصیلی و درخواست ثبت نام در دانشگاه مورد نظر بر عهده موسسه خواهد بود. علاوه بر این برای نوشتن و ارسال درخواست تحصیلی شما تمامی راهنمایی های لازم را ارائه خواهیم داد.

حق الوکاله موسسه مهاجرتی مشاوران برگزیده سعادت و مهر جهت اعزام به روسیه

در این زمینه موسسه جهت اعزام تحصیلی به روسیه وکلای مجرب خویش را به کار می گیرد تا به بهترین نحو اقدامات مربوط به مهاجرت را انجام داده و اطلاعات صحیح و قانونی در اختیار مهاجران عزیز قرار دهد.

برای این منظور قراردادی مابین فرد متقاضی و وکیل مهاجرتی معرفی شده از سمت موسسه منعقد خواهد شد و هزینه و اقدامات لازمه جهت مهاجرت در آن ذکر خواهد شد.

هزینه های مربوط به حق الوکاله بسته به امور ذکر شده در قرارداد متفاوت است. برای آگاهی از هزینه های مذکور می توانید با شماره تماس 05191009797 مربوط به موسسه در ارتباط باشید.

خدمات لیدری موسسه در روسیه

در تمامی مراحل لیدر های مهاجرت شما را راهنمایی و همیاری خواهند کرد. در صورت لزوم و نیاز مخاطبان لیدر ها، هنگام تعیین محل اقامت و تکمیل مراحل پذیرش همراه شما خواهند بود.

تا از اقامت قطعی و تضمینی اطمینان حاصل کنند. برای آشنایی کامل با خدمات لیدری و شرح جزییات می توانید با کارشناسان مجرب و آموزش دیده سعادت و مهر تماس حاصل نمایید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی و کاری به روسیه 2022

پیش از تصمیم به مهاجرت کاری یا تحصیلی به روسیه بهتر است از شرایط دریافت ویزا برای این منظور با خبر باشید. همانطور که گفته شد مشاوران برگزیده سعادت و مهر در این زمینه شما را یاری خواهند کرد. تا با مدارک و صلاحیت های لازم برای دریافت ویزا در سال 2022 آشنا شوید و یا در صورت نداشتن برخی مدارک آنها را تهیه و ارائه کنید. موسسه برای قبولی شما در ارزیابی های مهارتی، زبانی و یا کیفری همکاری خواهد کرد.

در تمامی مراحل فرم ها و مدارک مورد نیاز برای ویزای کار و یا تحصیلی بررسی و پس از انطباق آنها با الزامات مهاجرتی کشور روسیه ارسال می شود.

بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه
بهترین و معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به روسیه

همچنین گزارش های بروز از وضعیت پیشرفت در مراحل مهاجرتی به متقاضیان ارائه خواهد شد. در صورتی که در روند کار نیاز به تصمیم گیری، ارائه مدارک بیشتر و انطباق آنها توسط فرد متقاضی مهاجرت باشد. این موضوع به موقع اطلاع رسانی خواهد شد. تا فرآیند دریافت ویزا سریع تر انجام شود.

اگر در سایر امور مربوط به مهاجرت مانند درخواست برای اقامت بیشتر پس از فارغ التحصیلی و … نیاز به مشاوره داشتید. می توانید روی همکاری وکلا و مشاوران برگزیده سعادت و مهر حساب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تخصصی روسیه